Kurban Özel Haber Arşivi

4 Kıtada Kurban Sevinci

Beşir Derneğ’i Kurban Bayramı için hayırseverlerin bağışladığı kurban bağışlarının İslami usüllere uygun bir şekilde gerçekleşen kesimi sonrası pay edilen 422 ton kurban eti yaklaşık 500 bin ihtiyaç sahibine ulaştırdı. Kurban vekaletini Beşir Derneği’ne veren bağışçıların kurbanları birçok aileye bayram sevinci yaşattı

DEVAMI ...
21.08.2019
Beşir Derneği Türkiye'de Dağıttığı Kurban Payları İle Mahzun Yüzleri Güldürdü

Beşir Derneği, 2019 yılında düzenlemiş olduğu vekalet ile kurban kesim organizasyonu kapsamında gönül coğrafyamızın pek çok beldesinde olduğu gibi ülkemizde de ihtiyaç sahiplerine kurban etleri dağıtımı gerçekleştirdi

DEVAMI ...
17.08.2019
Beşir Ekipleri Ulanbatur'da Büyükelçilik Ziyareti Yaptı

Vekaletle kurban organizasyonu için kıta kıta yolları arşınlayan Beşir Ekipleri, Moğolistan'ın Ulanbatur şehrinde bulunan Türkiye Cumhuriyeti Ulanbatur Büyükelçiliği'ni ziyaret etti

DEVAMI ...
9.08.2019
Beşir Derneği 2019 Kurban Fiyatları Belli Oldu

Beşir Derneği Genel Başkanı Fatih SARIYAR, Beşir Derneği’nin bu yıl vekâletle kurban kesim bedelini yurt içi ve yurt dışı 850 TL olarak belirlediklerini açıkladı.

DEVAMI ...
5.07.2019
Beşir Derneği Arakan Kamplarında Ramazan Faaliyetlerine Hız Kesmeden Devam Ediyor

Yurtiçi ve yurtdışında düzenlediği Ramazan yardım faaliyetleri ile kardeşliğin ve paylaşmanın mutluluğunu yaşatmanın gayretinde olan Beşir Derneği, Bangladeş’de yer alan Arakan Kamplarında gıda dağıtımlarına devam ediyor.

DEVAMI ...
23.05.2019
Beşir Derneği’nden Bangladeş’de Bulunan Yoksul Bölgelere ve Medreselere Kurban Eti Dağıtımı

Yurtiçi ve yurtdışında kurban organizasyonları düzenleyerek kardeşliğin ve paylaşmanın mutluluğunu yaşatmanın gayretinde olan Beşir Derneği , Bangladeş’de nafile kurban kesimi gerçekleştirdi.

DEVAMI ...
11.04.2019
Beşir Derneği’nden Çad’da Yaşayan İhtiyaç Sahiplerine Kurban Eti Dağıtımı

Yurtiçi ve yurtdışında kurban organizasyonları düzenleyerek kardeşliğin ve paylaşmanın mutluluğunu yaşatmanın gayretinde olan Beşir Derneği , bağışçılarının vekalet vererek kesilmesini istediği nafile kurbanların bir kısmını Afrika ülkelerinden Çad’da yaşayan ihtiyaç sahipleri için keserek dağıtımını sağladı.

DEVAMI ...
6.03.2019
İnegöl’de Kurban Eti Yardımı Yapıldı

Beşir Derneği İnegöl Temsilciliği, ilçede bulunan ihtiyaç sahiplerine kurban eti yardımında bulundu.

DEVAMI ...
7.09.2018
Kurban Bağış Takip Sistemi

Beşir Derneği, yurtiçinde ve yurtdışında düzenleyeceği vekâleten kurban kesim organizasyonları için hazırlıklarını tamamladı.

DEVAMI ...
24.07.2018
Beşir Derneği'ne Kurban Bağışı Nasıl Yapılır?

Kurbanınızı Beşir Derneği'ne bağışlamanın, bir hisseyle binlerce hayra vesile olmanın pek çok yolu var. Üstelik bu yıl bağışçılarımız 4 taksit imkânından da yararlanabilmektedir.

DEVAMI ...
23.07.2018
Türkiye’den Dünyaya Uzanan Kardeşlik Eli

“Kamu Yararına Çalışan Dernek” statüsünde uluslararası insani yardım organizasyonları gerçekleştiren derneğimiz, kurulduğu günden bu yana yurtiçi ve yurtdışında milyonlarca mazlumun yanında olmaya devam ediyor.

DEVAMI ...
23.07.2018
Beşir Derneği Vekaleten Kurban Kesim Organizasyonu

Kurban yakınlaşmaktır, paylaşmaktır. Beşir Derneği olarak yurtiçi ve yurtdışında kurban organizasyonları düzenleyerek kardeşliğin ve paylaşmanın mutluluğunu yaşatmanın gayretindeyiz.

DEVAMI ...
18.07.2018


KURBAN ÖZEL VİDEO GALERİ

TÜM VİDEOLAR